Eurol

Eurol – Nezávislý výrobce

Průlomová podnikatelská činnost a smysl pro kvalitu byly dvě hybné síly Johana Pfeiffera, který odstartoval značku olejů Eurol v roce 1977. Název značky vznikl kombinací slov EVROPA a OLEJ. Zpočátku byla aktivita soustředěna především na motoristický a cyklistický průmysl, brzy následoval průmysl automobilový a zemědělský. V současné době se Eurol řadí k předním nezávislým výrobcům maziv. Kvalita, flexibilní přístup, rychlé dodání a vývoj specifických produktů pro zákazníka jsou pilíře společnosti Eurol, díky nimž exportuje v současné době do více než 65 zemí světa.

Během 90. let vzal Eurol výrobu i míchání olejů do vlastních rukou, aby byla zaručena stálá a vyšší kvalita. Od té doby je Eurol jediný nizozemský nezávislý výrobce maziv. V motoristickém sportu, Johanově vášni, byla kvalita Eurolu brzy prokázána. Mnoho motocyklů a automobilových řidičů dosáhlo skvělých výsledků právě díky používání výrobků Eurol. Neméně důležitou roli hraje spolupráce s různými týmy závodu Rally Dakar. Přední příčky, jež dané týmy obsazují, jsou důkazem kvality produktů a budují neustále rostoucí mezinárodní pověst značky.

Eurol – Prvotřídní sortiment

Tým 150 zaměstnanců vyrábí komplexní škálu maziv, technických tekutin, čistící a údržbové výrobky v hlavním areálu v Nijverdalu pod každodenním dohledem Martijna Pfeiffera. Výrobky Eurol pokrývají požadavky dopravního průmyslu, zemědělství, stavebnictví, průmyslového a námořního inženýrství. Síla Eurolu spočívá především ve flexibilním přístupu a v rychlém dodání (včetně vývoje specifických produktů pro zákazníka).

Eurol – Světová třída

Další fází v „příběhu úspěchu“ značky Eurol bude konstrukce nové budovy v XL Business Parku v Almelu. V roce 2016/2017 bude postaveno ultramoderní produktivní zařízení s vlastním nakládacím a vykládacím přístavištěm, napojujícím se v blízkosti Twentekanaal. Výrobní kapacita se zčtyřnásobí, aby zvládla rostoucí zájem o výrobky Eurol. Již zrealizovaná „výroba světové třídy“ bude dále propracována právě v tomto novém sídle.

Vývojů je spousta, ale ať už jsou změny jakékoliv, náš slib „kvalita je nám vlastní“ nadále zůstává podstatou obchodní filozofie Eurolu. Jsme odhodlaní poskytovat Vašim dopravním prostředkům a strojům prvotřídní péči za jakýchkoliv podmínek.